Czy jesteś fanem tańca i chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalisty? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! W Domu Kultury w Dziwnowie odbędą się bezpłatne, dwudniowe warsztaty taneczne, które poprowadzi utalentowany tancerz, aktor i choreograf, Sebastian Kowalczyk.

Sebastian Kowalczyk to postać, którą wielu entuzjastów tańca zna i szanuje. Jego doświadczenie i pasja do sztuki tanecznej sprawiają, że jest idealnym mentorem dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki tańca.

Warsztaty odbędą się 20 i 21 maja 2023 roku, więc zaplanuj swój weekend już teraz, aby skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji. Miejsce spotkania to Dom Kultury w Dziwnowie, zlokalizowany przy ul. Marynarki Wojennej 4D.

Choć warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się na to wydarzenie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 539-352-540 lub 539-334-637. Nie przegap okazji na naukę od jednego z najlepszych w branży. Sebastian Kowalczyk jest gotowy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi uczestnikami, a Ty możesz być jednym z nich. Zarezerwuj miejsce już dzisiaj i dołącz do nas na tym wyjątkowym wydarzeniu!