Wiemy w jaki sposób będą sprzedawane wejściówki na Pol’and’Rock Festival 2021, który pod koniec lipca  odbędzie się na lotnisku w Makowicach (gmina Płoty). Choć sprzedaż wejściówek jeszcze nie ruszyła, na ten moment 42 144 osób zadeklarowało chęć uczestnictwa w festiwalu.

W dziejszej #200 Domowej Orkiestrze Jurek Owsiak podał ważne informacje o wejściówkach na 27. Pol’and’Rock Festival!

Wejściówki będzie można kupić dla 1-4 osób.
Wszystkie wejściówki będą imienne.
Wszystkie rodzaje wejściówek będą w tej samej cenie – 49 zł za osobę.

Wejściówki będą dostępne na poszczególne dni:
wtorek – niedziela
środa – niedziela
czwartek – niedziela
piątek – niedziela
sobota – niedziela

Dodatkowo dystrybuowane będą bezpłatne wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Tu liczba miejsc parkingowych będzie ograniczona.

Kiedy wystartuje sprzedaż wejściówek?

Na tą chwilę wiadomo, że pula wejściowek ograniczona jest do 5 tys osób. Sprzedaż odbywać się będzie za pośrednictwem portalu e-bilet. Termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek zostanie ogłoszony w najbliższych dniach.

Dlaczego w tym roku trzeba kupić wejściówkę?

Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób. Wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu.