Podczas wydarzenia można było obejrzeć wystawę modeli latających z pokazem manewrów, pływających, makiet kolejowych, wziąć udział w wyścigu samochodów zdalnie sterowanych i obejrzeć jazdy techniką driftingu. Na najmłodszych czekała bajkowa ciuchcia.

Odbyły się również zawody modeli latających, które wcześniej były skonstruowane przez samych zawodników, co okazało się być kluczowe w wynikach rzutów.


I tak w 5-ciu kategoriach wiekowych prezentowały się wyniki:

I kategoria 1-5 lat:
? I miejsce – MIECIU PIETRZKIEWICZ
? II miejsce – AURELIA MAZUREK
? III miejsce – ANIELA PIAŚCIK

II kategoria 6-10 lat:
? I miejsce – IWO SADOWSKI
? II miejsce – ZOSIA PIAŚCIK
? III miejsce – FILIP KONWISARZ

III kategoria 11-15 lat:
? I miejsce – DOMINIK DOBROŃ
? II miejsce – ALAN STEFANOWICZ
? III miejsce – MAGDA SIOMKA

IV kategoria 16-19 lat:
? I miejsce – GRZEGORZ NOWICKI
? II miejsce – BEATA WOŁOSIAK

V kategoria 20+:
? I miejsce – MAREK GRUDZIŃSKI
? II miejsce – DANIEL BUSARSKI
? III miejsce – JAKUB KACZOR

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom! To była świetna zabawa! Nagrody w konkursie ufundowali: Lewiatan Wrzosowo – Mariusz Świąć, Sklep safari.pl, Paweł z firmy Zrób sobie coś, Pistaccio. Ponadto dziękujemy naszym współorganizatorom, sponsorom i pomocnikom: Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji  Tomaszowi Mazurkowi i Bartkowi Piaścikowi z Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, którzy są pomysłodawcami WM, Ciastkarni Piekarni Żelek, Centrum Reklamy Paweł Grabarski, Firmie Termex, Gordon – Hurtowni Motoryzacyjnej – Grzegorzowi Trzebiatowski, RC TRAX – Sklepowi Modelarskiemu i Hobbystycznemu, Hurtowni Mróz – Marekowi i Elwirze Bałkowskim, Zachodniopomorskiemu Kulubowi Miłośników Kolei, Hurtowni Perfekt, Pizzerii Aleksandria,
Hydroelektromet.

No Images found.

Dziękujemy naszym MODELARZOM za przyjazd i zorganizowanie się! Za przyjazną atmosferę i zaangażowanie! „RC Drift”: Igor Jakubowski, Andrzej Romaniak, Tomasz Kuiński, Daniel Bujalski, Symulator Lotów: Michał i Marek Olewnik, Lotnictwo: Marek Grudziński, Krzysztof Moraczewski, Grzegorz i Tomasz Nowicki, Kazimierz Jobell, Mikołaj Gruszewski, Mirosław i Aleksander Sałam, Andrzej Żychliński, Jarosław Brewkowski, Piotr Czajkowski, Jacek Staniszewski, Zbigniew Kuryłło, Karina Inglik. Sławomir Wieczorek, Krzysztof Janas, Marlena Maras, Rafał Choroba, Tadeusz Włodarski, Łukasz Niemiro, Maciej Zalewski, Przemysław Malinowski, Gerard Sotorek, Wojciech Kowalski, Helenka i Paweł Kuśmierski, Piotr i Adam Szypuła, Marek i Edyta Bochowicz, Jarosław Zdanowicz, Piotr Woś, Piotr Przewoźniak, Kacper Kuczera… którzy po zakończonym wydarzeniu losowali nagrody w podziękowaniu za obecność! Każdy z uczestników – modelarzy, otrzymali pamiątkowe Kubki, smycze i przypinki.

Za catering dziękujemy Romans z Morzem – Bułeczki z Awanturką podbiły serca wystawców! Justynie Piaścik – za bigosik i kurczaczki, Hurtowni Mróz – za kiełbaski na grilla, Ciastkarni PIekarni Żelek – za pieczywo i ciasto.

KADEK