To było wyjątkowe morsowanie w Międzyzdrojach! Z okazji walentynek Gmina Międzyzdroje, Vienna House Amber Baltic oraz Klubu Morsów „Kurka Wodna” z Międzyzdrojów zorganizowali wyjątkowe wydarzenie. Wszyscy, którym niestraszna była niska temperatura postanowili wskoczyć do morza! Wśród nich znalazł się Burmistrz Międzyzdrojów! 

Miłośnicy kąpieli w morzu, którym niestraszna niska temperatura, zebrali się na plaży w Międzyzdrojach. Morsowa impreza rozpoczęła się od tanecznej rozgrzewki. Następnie uczestnicy i jeden z organizatorów – burmistrz Międzyzdrojów, Mateusz Bobek, wbiegli do wody.

Za nami wyjątkowy, piękny dzień. Choć wciąż zimowy to rozgrzany i słońcem i emocjami! Międzyzdrojskie, Walentynkowe Morsowanie zaliczam do bardzo udanych! – napisał Burmistrz Mateusz Bobek.

Walentynkowe morsowanie w Międzyzdrojach odbyło się po raz pierwszy, ale jak podkreśla burmistrz „to nie jest nasze ostatnie słowo”. – Międzyzdroje rządzą! Jestem za tym aby ta impreza została na stałe wpisana do naszego międzyzdrojskiego kalendarza imprez. Co Państwo na to? – kończy swój wpis Burmistrz.