Za nami kolejne cudowne spotkanie z okazji jubileuszu mieszkańców Gminy Wolin. Tego typu chwilę zapadają w naszej pamięci na wiele, wiele lat. Jak mówi Burmistrz Ewa Grzybowska, to właśnie dlatego, iż można było porozmawiać, zaśpiewać, czy powspominać przepiękne chwile z wspaniałymi Jubilatami to spotkanie nabierało wyjątkowego charakteru.

Na spotkaniu nie zabrakło okolicznościowego tortu dla Pionierów, a całość uświetnił występ Emanuela Salvadora, w wykonaniu którego brzmienie skrzypiec nabiera zupełnie innego, magicznego wręcz wyrazu.

– Jeszcze raz dziękuje i gratuluje bliskim naszych Jubilatów posiadania tak wspaniałych dziadków oraz rodziców. Życzę Państwu z całego serca 200 lat w zdrowiu, uśmiechu i dumie z posiadanych wnuków. Niech Państwa droga życiowa, będzie dla nas drogowskazem pokazującym jak ważne są wartości niesione przez Państwa pokolenie – mówiła Ewa Grzybowska.

W trakcie spotkania, wraz z radnymi mogłam uhonorować Panią Mieczysławę Malikowską (96 lat), Mariannę Kowalczyk, Eugenie Pikułę, Antoniego Łągiewkę, Jadwigę Pieczkowską oraz Janinę Szulińską (90 lat)

« z 29 »