Już 2 grudnia 2023 roku mieszkańcy Wapnicy i okolic będą mieli okazję przeżyć magiczną noc pełną zabawy i wróżb andrzejkowych. Bal Andrzejkowy „W Wiklinowie” obiecuje być wydarzeniem, które pozostanie w pamięci uczestników na długo.

Organizowany przez Radę Rodziców przy SP 2 w Wapnicy, bal rozpocznie się o godzinie 19:00. To idealna okazja, by wyrwać się z codziennej rutyny i zanurzyć w świat tańca, muzyki i niezapomnianych atrakcji.

Bilety w cenie 140 zł za osobę są już dostępne, a zapisy przyjmowane będą aż do 25 listopada. To nie tylko szansa na dobrą zabawę, ale i możliwość wsparcia lokalnej społeczności, gdyż dochód z balu zostanie przeznaczony na działalność Rady Rodziców.

Muzyczną atmosferę wieczoru zagwarantuje występ Madej Band, a uczestnicy balu będą mogli cieszyć się ciepłym i zimnym bufetem, mocą atrakcji, konkursami, licytacjami i fotobudką, która pozwoli uwiecznić te chwile.

Zapisy prowadzi Paulina Zatałnowska-Wójcik, dostępna pod numerem telefonu 693-505-131, oraz Jarosław Aksman, którego można kontaktować pod numerem 512-252-264, a także w sklepie „U Jurka” w Wapnicy.