Już w najbliższą środę na stadionie miejskim w Wolinie dojdzie do kolejnego derbowego pojedynku Vikingów z Wolina z drużyną Gryfa Kamień Pomorski. Wolinianie przystąpią do rywalizacji z passą trzech kolejnych zwycięstw. Podopieczni Szymona Smerdla w minioną sobotę zanotowali rozczarowujący remis z ostatnim w tabeli Osadnikiem Myślibórz.

O sile drużyny z Kamienia stanowią m.in. kapitan zespołu Damian Karczmarski, doświadczony bramkarz Ireneusz Benedyczak czy bardzo dobrze wspominani w Wolinie byli zawodnicy Vinety Kamil Kacperek oraz Kacper Wittbrodt.Wikingowie przystąpią do derbowego pojedynku w najmocniejszym na tą chwilę składzie.

Derby powiatu jak zawsze rządzą się swoimi prawami, dlatego możemy się spodziewać świetnego widowiska, w którym nie zabraknie niczego co stanowi o pięknie tego sportu.

– Chcemy, żeby mówiło się o nim długo po jego zakończeniu w kontekście dobrej gry, szybkiego tempa, dużej ilości sytuacji i emocji od pierwszej do ostatniej minuty – podkreśla trener Vinety Krzysztof Kubacki.

VINETA Wolin – GRYF Kamień Pomorski – 25.04.2018 – 18:00
Stadion Miejski w Wolinie