W ostatniej kolejce spotkań o mistrzostwo IV ligi, w derbach powiatu kamieńskiego piłkarze Vinety podejmować będą zespół kamieńskiego Gryfa. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godzinie 17.00.

Gryf po rozegranych 33 kolejkach, zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 43 punktów. Do tej pory odniósł 12 zwycięstw, 7 razy zremisował oraz zanotował 14 porażek. Stosunek bramek gosci z Kamienia wynosi: 50 strzelonych oraz 55 straconych.

Duet trenerski Smerdel-Pawlaczyk dysponuje ciekawym personalnie składem a miejsce w tabeli nie odzwierciedla na pewno potencjału drużyny Gryfa.

W jesiennym spotkaniu obydwu ekip Wolinianie pokonali na wyjeździe Gryfitów 3:1 po bramkach: Konrada Bartoszewicza, Kamila Wiśniewskiego oraz Bartka Wacha. Gospodarze odpowiedzieli bramką Kamila Kacperka.

Vineta ma już zapewnione 2. miejsce na zakończenie obecnego sezonu. W ostatniej kolejce pomimo mocno eksperymentalnego składu udało się pewnie pokonać w Węgorzynie miejscową Spartę 5:2.

W tabeli pomiędzy drużynami jest spora różnica punktowa jednak derby rządzą się swoimi prawami.

Wszyscy Sympatycy drużyny z Wolina liczą, iż po spotkaniu udowodni, że miejsce w ligowej tabeli nie jest przypadkiem i Wolinianie drugi raz w tym sezonie udowodnią swoją wyższość na rywalami z Kamienia.

W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy przeznaczona na rehabilitację byłego zawodnika klubu z Wolina Pawła Dąbrowskiego, który w ostatnim czasie uległ poważnemu wypadkowi.

?IV LIGA
➡️ VINETA WOLIN?️GRYF KAMIEŃ POM
?WOLIN
? GODZ. 17:00