W najbliższą niedzielę, 26 listopada o godzinie 14:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim rozpoczynają się rozgrywki XXIII sezonu Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Zmagania piłkarzy będą trwały do 2 marca 2024 roku, w którym to dniu odbędzie się Wielki Finał KALF-u.

W tegorocznej rywalizacji uczestniczyć będzie dziewięć drużyn: Medicina ( mistrz XXII edycji ), Ekol Dziwnówek, Repro Service Pol., Aleksandria Team, Diablo Team, Bosman Chomino, La Masija, Iskra Troszyn oraz ZG Dziwnów. W niemal każdą niedzielę oraz jedną sobotę ( 9 grudnia ), aż do 11 lutego 2024 będzie trwała walka o zajęcie jednego z czterech najlepszych miejsc w lidze, który to wynik da przepustkę do fazy play-off i pozwoli walczyć o zwycięstwo w XXIII edycji KALF-u, a tym samym o tytuł Mistrza Kamienia Pomorskiego w futsalu.

Pula nagród naszych rozgrywek wynosi 10.000 złotych, z czego 4.000 trafią na konto Mistrza. Regulamin oraz szczegółowy terminarz rozgrywek znajdują się na stronie
www.mosir-kamien.pl. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji XXIII Edycji Kamieńskiej

Amatorskiej Ligi Futsalu kierujemy do:
Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim, Kamieńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp z o.o., Hurtowni Sportowej Zina, Pizzerii Aleksandria, Restauracji Messa Pub & Restaurant, Kreatywnego Garażu – wyroby z drewna , Kawiarni Caffe Venezia, Restauracji Ryby Zubowicz, Zakładu Gastronomicznego Mała Gastronomia, Hurtowni Mięs i Wędlin Mróz S.A, SP – BUD Szymon Podgórski.