Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 

Tak też będzie 21 stycznia 2023 r. w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Odbędzie się II edycja Balu Karnawałowego dla Dzieci! Wstęp Wolny! Tego dnia już od godziny 16:00 w Sali Teatralnej MDK pojawią się kolorowe postacie, dzieci i młodzież przebrani za bohaterów z różnych bajek, czy filmów. Nie sposób będzie można zliczyć i wymienić tych wszystkich barwnych strojów i przebrań. 

W pierwszej kolejności każdy uczestnik dziecięcego balu zostanie przywitany jak gwiazda na czerwonym dywanie możliwością pozowania do zdjęć. Oświetlenie i wystrój sali wprowadzi w radosny nastrój oraz zachęci wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawią się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczną pląsy i tańce, wezmą udział w licznych grach, konkursach i zabawach! Jednym słowem będzie to zabawa na 102! 

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wybór Króla i Królowej Balu, którzy otrzymają wyjątkowe nagrody rzeczowe. Wybór ten nastąpi poprzez ocenę wyglądu balowej kreacji lub stroju, aktywny udział w tańcach, konkursach i zabawach.

MDK