Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do udziału w castingu „Wyśpiewaj siebie”. Casting jest skierowany do miłośników pieśni, amatorów grania i muzykantów, którzy chcą wziąć udział w tworzeniu zespołu promującego muzykę słowiańską i tradycyjną.

Nowy, artystyczny projekt CWM Grodno, którego celem jest utworzenie zespołu, nastawiony jest na integrację międzypokoleniową. Do wspólnego tworzenia zespołu CWM Grodno zaprasza wszystkie osoby, bez ograniczeń wiekowych, których pasją jest chęć wspólnego muzykowania – śpiewania i grania. Mile widziana jest umiejętność grania na instrumentach. Jak podkreślają organizatorzy, udział w tworzeniu zespołu będzie dobrą okazją do odkrywania bogatych tradycyjni historycznych i kulturowych regionu oraz rozwijania talentów artystycznych.

Spotkanie organizacyjne dotyczące zespołu wokalno-instrumentalnego odbędzie się 25 kwietnia 2018 o godz. 17.00, w CWM Grodno 1C k. Międzyzdrojów. Zgłoszenia do udziału w spotkaniu organizacyjnych oraz niezbędne informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48 723 299 155, +48 665 255 955

Justyna Iżycka
Biuro Prasowe Fundacji EFRWP