Przedsiębiorcy, instytucje, urzędy oraz placówki oświatowe wzięły udział w V Targach Pracy w Kamieniu Pomorskim. Po 5 latach przerwy wydarzenie organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim, Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie powróciło do Hali Widowiskowo – Sportowej przy ulicy Wolińskiej.

Jak mówi Anna Kowalska z Powiatowego Urzędu Pracy, wydarzenie było okazją do zaprezentowania wizerunku miasta, przedsiębiorców, firm, szkół oraz różnorodnych instytucji z regionu, jak również z całej Polski.

« z 32 »

– W poprzednich edycjach targów wzięło udział wiele podmiotów, co zaowocowało wzajemną współpracą i pozwoliło sądzić, że jest to ważne wydarzenie nie tylko dla Kamienia Pomorskiego. Targi Pracy i Edukacji dają możliwość zaprezentowania wystawców, ich ofert, umożliwiają zaspokojenie potrzeb kadrowych, ukazują nowe perspektywy, wspierają rozwój kariery oraz kreują przyszłość zawodową młodzieży. Wszyscy uczestnicy mają sposobność uzyskania kompleksowych informacji dotyczących form wsparcia realizowanych przez Wojewódzki oraz Powiatowy Urząd Pracy – dodaje dyrektor PUP.