Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuję mieszkańców miejscowości Dobropole i Piaski Wielkie, że z uwagi na stwierdzoną obecność liczby enterokoków kałowych woda nie może być wykorzystywana do spożycia do odwołania. Woda może być wykorzystywana jedynie do celów sanitarnych (spłukiwania toalet) po godzinie 22.00 woda zostanie zamknięta do 7.00 dnia następnego.

W związku z powyższym Zakład zapewnia zastępcze źródło dostawy wody dla mieszkańców ww. miejscowości do celów spożywczych (do picia) beczkowozem ZGKiM Wolin, który będzie podstawiony na stałe do odwołania.

2. Informuję mieszkańców miejscowości Łuskowo, Sierosław, Łojszyno, Korzęcin i Jarzębowo, że z uwagi na stwierdzoną obecność liczby bakterii grupy coli i enterokoków kałowych woda nie może być wykorzystywana do spożycia do odwołania. Woda może być wykorzystywana jedynie do celów sanitarnych (spłukiwania toalet).

W związku z powyższym Zakład zapewnia zastępcze źródło dostawy wody dla mieszkańców ww. miejscowości do celów spożywczych (do picia) beczkowozem ZGKiM Wolin.

Woda do picia dostarczana będzie dwa razy dziennie tj.
w godzinach rannych 7.00 – 9.00
w godzinach popołudniowych 16.00 – 18.00

Woda dostarczana jest do miejscowości w kolejności: Jarzębowo, Korzęcin, Łuskowo, Sierosław, Łojszyno.