W miniony weekend na Polu Golfowym Amber Baltic Golf Club odbył się prestiżowy Turniej Golfowy o Puchar Starosty Kamieńskiego. Zawody, które przyciągnęły licznych miłośników golfa, zorganizowane zostały przez Amber Baltic Golf Club oraz Kamień Country Club.

W rywalizacji Stroke Play Brutto najlepszym zawodnikiem okazał się Oliwier Onyszkiewicz, który osiągnął wynik 141 (-3). Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Wardyn, a trzecie miejsce zajął Józef Swatowski.

W kategorii Stableford Netto grupa A zwyciężył Marcin Jakowicki, drugie miejsce przypadło Łukaszowi Sechowi, a trzecie zdobył Krzysztof Krawczyk. W grupie B najlepszy wynik uzyskał Marek Świderski, na drugim miejscu znalazł się Mariusz Żurek, a na trzecim Jan Duda.

Podczas turnieju rozegrano również konkursy indywidualne. W kategorii Longest Drive triumfowali Sławomira Konieczna, Ewa Duda, Marek Świderski oraz Mateusz Wardyn. W konkursie Nearest to the Pin najlepsi okazali się Bogumiła Pedrycz, Elżbieta Zimecka, Krzysztof Masztalerz i Mateusz Krzeptowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.