Niemal równo rok od premiery pierwszego krążka lokalni artyści zrzeszeni w składzie pod nazwą „Trójkąt Bermudzki” powracają! Drugi album zatytułowany „Drugi Rejs” to jak mówią – „Nowe, inne brzmienia, wartościowe teksty oraz tematyka utworów. Coś z serca, coś dla każdego. Na albumie znalazły się utworu traktujące o wielu aktualnych problemach, zarówno globalnych jak i lokalnych”

Trójkąt Bermudzki – to skład, którego członkami są Demsi, Borzym oraz Cichy czyli Jakub Borzymowski, Kamil Demko oraz Piotr Cichocki. Jak sami mówią, ich pierwsza płyta  „Projekt CBD” rozeszła się w całym nakładzie, co dało im sporo motywacji do zrobienia czegoś nowego. I tak właśnie powstał kolejny krążek „Drugi Rejs”.

Premiera płyty, zapowiedziana na 30.01 okraszona będzie dwoma koncertami w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w Kamieniu oraz w Dziwnowie. Pierwsze 3 egzemplarze z podpisami przekazane zostały na licytacje stacjonarną oraz poprzez allegro – mówi Kamil „Demsi” Demko.

Od Niedzieli 30.01 płyty zaczną trafiać do osób, które będą chętne, aby wspomóc chłopaków i kupić lub zamówić płytę. A zamawiać można już teraz poprzez wiadomość na ich fanpage’u @Trójkąt Bermudzki Projekt (KLIKNIJ TUTAJ) lub bezpośrednio kontaktując się z każdym z członków składu.