Wyważyli okno łazienkowe po czym weszli do środka. Ukradli zegarki, biżuterię oraz dużą ilość pieniędzy odłożoną na zakup nowego samochodu. – To miały być wesołe święta, jednak nie spodziewaliśmy się, że kolejny dom w Wysokiej Kamieńskiej zostanie okradziony – pisze w poruszającym apelu pani Roksana.

Wszystko rozegrało się w sobotę (8.12), około godziny 22 ktoś okradł mieszkanie rodziców pani Roksany. Złodzieje wyważyli okno łazienkowe po czym weszli do środka. Po rozeznaniu okazało się, że z mieszkania zginęły zegarki marki Diesel, Citizen oraz marki Titanum. Zginęła także biżuteria: złoto, kolczyki, pierścionki oraz duża ilość pieniędzy jaka była odłożona na zakup nowego samochodu.

– Zastaliśmy mieszkanie w strasznym stanie. Wszystko było powywalane, wszystkie ubrania z szafek, fotele powywracane, pourywane uchwyty. Włamywacze mieli sporo czasu na splądrowanie, dodam że mieszkanie musiało być obserwowane od dłuższego czasu. Splądrowali je precyzyjnie jednak zostawili po sobie ślady, a fakt że działali w rękawiczkach roboczych nie umknął Kamińskiej Policji. To miały być Wesołe Święta jednak nie spodziewaliśmy się ze kolejny dom w Wysokiej Kamieńskiej zostanie okradziony. Drodzy Państwo jeśli czytacie ten wpis proszę uważajcie na siebie i swoich bliskich. Spuszczajcie psy na posesji, aby chroniły cały wasz dobytek. To nie pierwszy okradziony dom w Wysokiej Kamieńskiej i na dodatek na tej samej ulicy – czytamy we wpisie.