Jeszcze przez trzy dni mogą składać swoje oferty potencjalni wykonawcy, którzy zdecydują się podjąć poprawy efektywności energetycznej wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła w budynku Szpitala w Kamieniu Pomorskim.

Przedmiotem inwestycji jest montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła, wymiana pieca gazowego i osprzętu kotłowni, wymiana instalacji CO, w tym grzejników, ocieplenie ścian i fundamentów budynku, ocieplenie stropodachu, remont instalacji odgromowej, częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, częściowa wymiana instalacji elektrycznej i oświetleniowej wraz z przyłączem energetycznym, częściowy remont instalacji wod-kan. z przyłączem kan, wymiana instalacji teletechnicznej wraz z serwerownią, częściowy remont instalacji wentylacji mechanicznej, modernizacja windy towarowej, zadaszenie podjazdu dla karetek, utwardzenie dojazdów, parkingu i chodników.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Powiatowi uda się wyłonić wykonawcę to stare zniszczone i odrapane elementy elewacji czy okna niebawem znikną z kamieńskiego szpitala! Przypomnijmy w ramach Polskiego Ładu do samorządu trafiło 13,5 mln złotych!