Ten sam trener, trzech nowych zawodników i ambitne założenia. Tak można podsumować to z czym spotkaliśmy się podczas pierwszego treningu drużyny w 2018 roku. Przed zespołem Gryfa osiem meczów testowych, których kulminacją będzie ten na rozpoczęcie rundy wiosennej czyli derby z Vinetą Wolin.

Jak mówi prezes klubu Adrian Majewski, cele stawiane przed zawodnikami to miejsce w pierwszej piątce oraz zwycięstwo w pucharze ZZPN. Ma na to pozwolić kadra, w której po rundzie jesiennej nie ubył ani jeden piłkarz. W klubie testowani są trzej zawodnicy – Dąbrowski,  Drzewiecki oraz Kujawski. W klubie oprócz kadry nie zmienił się trener.

Trener Smerdel spełnia oczekiwania zarządu. Jesteśmy zadowoleni z jego pracy, dlatego wiążemy z nim naszą przyszłość. Na wiosnę nie będzie drugiego trenera Pawła Pawlaczyka. Planujemy za to podpisanie umowy z fizjoterapeutką – podkreśla Majewski.

Plan sparingów:
21 stycznia (niedziela) Chemik Police – Kamień Pomorski 16:00
27 stycznia mecz Świt Skolwin – Gryf Kamień Pomorski godz. 16:00 na Witkiewicza w Szczecinie
3 luty (sobota) Jantar Dziwnów – Kamień Pomorski 16:00
4 luty (niedziela) Pogoń Szczecin CLJ
10 luty (sobota) Prawobrzeże Świnoujście Kamień Pomorski 16:00
17 luty (sobota) Wicher Brojce – Kamień Pomorski 16:00
24 luty (sobota) Flota Świnoujście – Kamień Pomomorski 16:00
3 marca sobota godz. 14:00 Puchar Polski Ina Ińsko – Gryf Kamień Pomorski
10 marca – rozpoczęcie rundy wiosennej z Vinetą Wolin

Jak co roku, informujemy również o możliwości przyłączenia się do akcji przekazywania 1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego. Na taki gest dobrej woli w stosunku do Klubu – Miejski Klub Sportowy GRYF Kamień Pomorski może zdecydować się każdy.