W minioną niedzielę (3.04) tancerze ze Szkoły Tańca Nowoczesnego „Heartbeat Dance Studio” z Kamienia Pomorskiego i Golczewa wzięli udział w pierwszym turnieju w tym sezonie. XVII Nowogardzkie Spotkania Taneczne dostarczyły wiele emocji i medali.

Grupa Kids Kamień Pomorski zdobyła 1 miejsce i otrzymała specjalną nagrodę MINI GRAND PRIX przyznawaną dla najlepszego zespołu spośród wszystkich grup w wieku 6-8 i 9-11 lat, pokonujący tym samym 35 zespołów.

Grupa Kids Golczewo również wywalczyła złoty medal w swojej kategorii wiekowej 9-11lat. Oprócz grup dziecięcych w zawodach wzięły również udział grupy starsze. W kategorii wiekowej powyżej lat 14 Juniorzy Golczewo wywalczyli złoty medal a Juniorzy z Kamienia Pomorskiego brązowy medal.

Dzieci na co dzień trenują w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i  Zespole Szkół Publicznych w Golczewie pod okiem trenera i choreografa Magdaleny Graca.