To wielkanocna, rodzinna gra miejska. Spacer pełen zagadek i zadań, mający na celu promowanie aktywności na świeżym powietrzu oraz czas spędzony rodzinnie lub z przyjaciółmi.  Organizowane, przez Kamieński Dom Kulturu, od 2020 roku gry miejskie cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy i dostarczają masy pozytywnych wrażeń, a my już wyspecjalizowaliśmy się w tej formie wydarzeń!

9 kwietnia 2022 roku czekamy na Was na STARCIE (ul. Mickiewicza – Zamknięta) w godzinach 14:00-16:00. Na grę zabierz ze sobą: dobry humor, odpowiedni ubiór i wygodne buty, telefon z Internetem i aplikacją do czytania kodów QR oraz długopis.

Na MECIE uczestnicy wylosują nagrody w LOTERII FANTOWEJ! Serdecznie zapraszamy do udostępniania informacji oraz do wspólnej zabawy!

Jesteś PRZEDSIĘBIORCĄ. Wzbogać pulę nagród swoimi towarami lub usługami! Przyjmujemy darowizny, przedmioty oraz bony na usługi, w zamian oferujemy promocję w formie:
logo na materiałach promocyjnych wydarzenia, dyplom podziękowania oraz wyróżnienie w mediach społecznościowych i na postach portali informacyjnych.

To my tworzymy naszą małą społeczność!
Pomóż nam ożywiać Kamień!
Do zobaczenia!
Kamieński Dom Kultury