Zarysowana linia nabrzeża, nowe budynki oraz wiele innych elementów pojawiło się na placu budowy nowego portu rybackiego w Kamieniu Pomorskim. W bezpośrednim otoczeniu inwestycji powstaje także nowa droga. Wszystko dopełnia sprowadzony na miejsce sprzęt do pogłębiania. 

Inwestycja, która uzyskała 100% dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” z ARiMR w celu rozbudowy portu rybackiego w Kamieniu Pomorskim zakończy się najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Wizerunek zmienia nie tylko ulica z infrastrukturą otaczającą ale także powstający port rybacki. Firma Adama Dzika wykonuje 55 metrów nabrzeża dla łodzi rybackich.

Na miejscu widać już przyszłe magazyny rybackie oraz budynek administracyjno-techniczny. Swój wizerunek zmieni także droga, która odcinkowo jest modernizowana wraz z siecią kanalizacyjną.

Marina Kamień Pomorski wykona także remont dodatkowego odcinka drogi od ulicy Wilków Morskich, aż do połączenia z ulicą Kopernika (pod górę przy Baszcie).