To było nowe wydarzenie na dawno nieuczęszczanym lotnisku w Śniatowie. „Halloween Piknik Rodziny” organizowany przez „Pa Tera Drift Team” przyciągnął rzesze gości, którzy z przyjemnością przyglądali się przygotowanemu show. 

A było na co popatrzeć. Oprócz przygotowanych wydarzeń motoryzacyjnych, każdy obecny na Moto – Pikniku mógł skosztować czegoś dobrego w strefie grill, przejechać się drift taxi oraz doznać wielu innych atrakcji.

Mamy ogromną nadzieję, że niedzielne popołudnie spędzone na Lotnisko Śniatowo nie było dniem straconym i odwiedzicie nas jeszcze na kolejnych wydarzeniach, które postaramy się dla Was zorganizować. Należy również wspomnieć, że bez Pana Burmistrz Kamienia Pomorskiego oraz naszych sponsorów nie spotkali byśmy się w takich okolicznościach. Podziękowania należą się również służbą Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim oraz Ochotnicza Straż Pożarna Trzebieszewo, które czuwały nad Waszym i Naszym bezpieczeństwemmówią organizatorzy. 

Podziękowania należą się także przedstawicielom Zeroskill Mordo, Projekt E36 za wsparcie oraz pomoc w przygotowaniu stanowiska gastronomicznego, jak również pozostałym drifterom za przybycie. Organizatorzy chcieliby wyróżnić sponsorów WI-TRANS Damian Wisniewski, MCars Maćkowiak ROB-TRANS, Usługi geodezyjne Urszula Przybysz, AutoSeb wypożyczalnia pojazdów.

« z 17 »

Składamy podziękowania naszym fotoreporterom: dronematography.pl, behance.net/bartekkakowski, behance.net/grainmedia, behance.net/kacpermikua, Karolina Michniewicz, Bombel Photoczytamy w komunikacie.

Więcej odnajdziecie na Instagramie
@e36firedrift