Szukacie inwestycji? Macie pomysł na biznes, a może inny pomysł na zagospodarowanie dużej nieruchomości? Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kamieniu Pomorskim Artur Masojć informuje o pierwszej licytacji wieczystego użytkowania nieruchomości zabudowanej, położonej w Kamieniu Pomorskim przy ul. Rejtana 1.

Licytowana nieruchomość składa się z działki gruntowej o powierzchni 1 601 m2, zabudowanej budynkiem o charakterze komercyjnym stanowiącym od gruntu odrębną nieruchomość. Nieruchomość nie jest ogrodzona. Jak informuje komornik, dojazd do przedmiotowej nieruchomości drogą początkowo utwardzoną asfaltem, a następnie kostką typu „Polbruk”.

Działka częściowo porośnięta roślinnością trawiastą, częściowo utwardzona płytami chodnikowymi, kostką typu „Polbruk”, trylinką, płytami betonowymi pełnymi oraz ażurowymi typu „Jomb” graniczy z murem oporowym. Na nieruchomości znajduje się budynek o charakterze komercyjnym w zabudowie wolnostojącej. Budynek 1 – piętrowy, podpiwniczony, wybudowany w 1975 r. w technologii mieszanej. Stropodach płaski, kryty papą. Ściany zewnętrzne częściowo ocieplone i pomalowane oraz częściowo bez ocieplenia, pokryte tynkiem cementowo – wapiennym z widocznymi ubytkami. Stolarka okienna pcv (w części okien zamontowane kraty). Jedno z wejść jest okratowane.

Suma oszacowania wynosi 790 400,00zł. Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 592 800,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 79 040,00zł. Więcej informacji możecie uzyskać w siedzibie Komornika Artura Masojcia lub na stronie internetowej.