Zgodnie z obietnicą mamy dla Was kolejne zaproszenie na Sylwestrową zabawę! 31 grudnia od godziny 19 pensjonat Art – Pension w Dąbrowie (gm. Świerzno) zapewni Wam niezapomniany czas, przepyszne jedzenie oraz wspaniałą zabawę! Tego dnia, nie może Was tam zabraknąć dlatego mamy dla Was kolejny konkurs! Dla osób, które w komentarzu napiszą z kim chciałyby się bawić w Sylwestra oraz udostępnią ten post przygotowaliśmy nagrody! Możecie podwójną wartą 800 złotych wejściówkę na to wydarzenie!

To już ostatnie chwile, aby pomyśleć o tym jak zakończycie nowy rok! Jeśli nie macie planów, nie odpuszczajcie i nie spędzajcie go w domu! Pensjonat Art – Pension Dąbrowa zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę! Koszt imprezy wynosi 400 złotych od osoby. Czekają na Was cztery ciepłe dania, przekąski oraz drink bar bez ograniczeń! Rezerwacje można dokonywać telefonicznie pod nr 516 250 101 lub 516 250 202

Redakcja portalu kamiensie.info ma dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie! Co zrobić, aby je wygrać? Wystarczy w komentarzu napisać z kim chcielibyście się bawić w Sylwestra oraz udostępnić powyższy post. Rozstrzygnięcie naszego konkursu już w najbliższą niedzielę (17.12) o godzinie 22.

——————————————————————–

Z opóźnieniem wynikłym w związku z tragicznymi wydarzeniami w Międzyzdrojach, podajemy wynik konkursu – Podwójny bilet wygrywa Pani Żaneta Pierożkiewicz. Prosimy o kontakt z redakcją.