Tradycyjnie jak co roku 31 grudnia w Międzyzdrojskim Amfiteatrze został zorganizowany Sylwester Miejski. Dj Gipson rozgrzał publiczność serwując przeboje roku 2018 oraz największe muzyczne szlagiery. Gwiazdą wieczoru był Dj Adamus producent muzyczny, dj, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz.

Działalność muzyczną jako producent i dj rozpoczął w 1996 roku.  Od 2000 roku coraz bardziej aktywny na polskiej scenie klubowej. Jako kompozytor współkompozytor, dał się zauważyć na płytach: “3K-ene due”, “Radio Leniwa Niedziela”, “Warszawa – Ścieżką Dźwiękowa”, “Winyl Deser”, WET FINGERS – Hi Fi Superstar, 1000 miejsc i wielu innych. Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza hip hopu, muzyki klubowej i popu. Rok 2006 rozpoczął się od dużego sukcesu. Kompozycja NU LIMIT duetu WET FINGERS oparta na samplu zespołu KOMBI (BEZ OGRANICZEŃ) szturmem opanowała track listy polskich dj’ów. Jeszcze większym przebojem duetu Wet Fingers okazał się „Hi Fi Superstar”. Singiel zdobył 2 nominacje do nagrody – Eska Music Awards.

Pierwsze miejsca na listach przebojów i zasłynął jako polskie nagranie najchętniej grane w klubach w roku 2006. W 2008 roku zadebiutowała płyta długogrającą formacja WET FINGERS. W 2009 roku pojawiły się kolejne single wraz z towarzyszeniem m.in. amerykańskiego wokalisty NICCO – utwór HANDS UP. Od 2008 rozpoczął współprace z wokalistką i kompozytorką Barbarą Hetmańską występującą pod pseudonimem CANDY GIRL. Ich wspólnymi dużym sukcesem okazał się singiel LICK IT, który swietnie radził sobie na listach przebojów, a uwieńczeniem współpracy była wspólna trasa koncertowa na przełomie 2009/2010 w Chinach gdzie wspólnie dali ponad 50 koncertów. W 2009 roku ukazała się także trzy-płytowa kompilacje WET FINGERS IN THE MIX.

W 2010 roku kolejnym wielkim sukcesem okazał się singiel ESAMBA 2010, który dotarł do 11 miejsca najlepiej sprzedających się singli największego sklepu z muzyka klubowa, dedykowaną dj-om na całym świecie –  BEATPORT. Rok 2011 to kolejny sukces duetu WET FINGERS muzyka i kompozycje do filmu SALA SAMOBÓJCÓW. Ten wyjątkowo dobrze przyjęty film stał się wręcz kultowy dla młodego pokolenia. Utwór TURN ME ON z amerykańską wokalistka ANNA MONTGOMERY stał się wielkim przebojem w radio, a także w klubach. Pod koniec 2011 duet wydał kompilacje z okazji 55 lecia Polskich Nagrań gdzie wykorzystując sample z biblioteki najstarszej polskiej wytwórni płytowej producenci w nowoczesny sposób wyprodukowali taneczne wersje znanych kompozycji. Hitem w klubach , radiu i TV stała się przeróbka na bazie sampla Maryli Rodowicz – MAŁGOŚKA 2011. Rok 2011 to także utwór do filmu BIG LOVE. Od 2012 roku rozpoczął cykl autorskich imprez KING OF HOUSE, koncertując w klubach w całej Polsce. Na początku roku 2014 przeszedł z programu KUBA WOJEWÓDZKI w TVN do stacji POLSAT gdzie był jurorem w programie “TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” przez 4 sezony , do roku 2016. Obecnie DJ ADAMUS koncentruje się na kolejnych singlach, czy pracy przy muzyce filmowej i reklamowej. Co tydzień można słuchać jego setów w najlepszych klubach.

W imieniu Gospodarzy życzenia noworoczne złożyli: Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek, Przewodniczący Rady Miejskiej w Międzyzdrojach Jan Węglorz oraz Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury Artur Duszyński. O północy odbył się pokaz sztucznych ogni, których sponsorami byli Międzynarodowy Dom Kultury oraz Hotel Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje. Po godzinie 24:00 publiczność zgromadzona w Amfiteatrze bawiła się do godziny 02:00 przy dźwiękach muzyki Dj’a Gipsona. Zapraszamy już dzisiaj wszystkich za rok na kolejny Sylwester Miejski. Organizatorzy dziękują służbą mundurowym Policji, Straży Miejskiej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej za pomoc w organizacji imprezy.