4 czerwca, w Świnoujściu, odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. Znakomicie spisali się uczniowie dziwnowskich szkół. Ania Rejchert, uczennica Szkoły Podstawowej im. 5-go kołobrzeskiego Pułku Piechoty zdobyła złoty medal w biegu na 100 m–12,85 s (rekord życiowy) i brązowy medal na 300 m – 42,85 s. (rekord życiowy).

Jakub Galacki zajął czwarte miejsce    w pchnięciu kulą- 10,92 m (do medalu zabrakło 2 cm). Artur Udycz reprezentujący Gimnazjum Społeczne w Dziwnowie wywalczył złoty medal w biegu na 300 m – 37,40 s i brązowy medal w skoku w dal – 5,77 m. Należy podkreślić, że uczniowie po raz pierwszy w historii dziwnowskich szkół zdobyli po 2 medale na jednych zawodach rangi mistrzostw województwa.

Ponadto medale zdobyte przez Artura są pierwszymi medalami mistrzostw województwa zdobytymi w historii Zespołu Szkół Społecznych.  Ania Rejchert otrzymała puchar za drugi wynik, a Artur Udycz za trzeci wynik w przeliczeniu na punkty wg tabel wielobojowych.

Ania i Artur na co dzień trenują w UKS Chrobry Międzyzdroje pod kierunkiem p. Rafała Błociana.