Jedyna uczelnia wyższa w naszym regionie, to Zachodniopomorska Szkoła Biznesu Wydział w Gryficach. Trwa właśnie rekrutacja na nowy rok akademicki. Oferta studiów skierowana jest nie tylko do tegorocznych absolwentów szkół średnich, ale także do wszystkich dorosłych, którzy chcą zdobyć lub uzupełnić swoje wykształcenie. Czym wyróżnia się Uczelnia w Gryficach i na jakich kierunkach można rozpocząć kształcenie?

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Gryficach to jedyna uczelnia w naszym regionie, na której można zdobyć wyższe wykształcenie. Aktualna sytuacja na rynku pracy świadczy o coraz większym znaczeniu nie tylko doświadczenia i posiadanych umiejętności, ale także potwierdzonych kwalifikacji, gotowości do dalszego uczenia się i chęci rozwijania swoich kompetencji. 

Gryficki Wydział ZPSB oferuje studia w ramach poszukiwanych na rynku pracy specjalności o profilu praktycznym. Znaczna część zajęć na wszystkich kierunkach ma charakter warsztatowy, a wśród wykładowców jest wielu praktyków. Co ważne, Uczelnia w Gryficach łączy nowoczesne metody nauczania z kameralną atmosferą, sprzyjającą edukacji osób dorosłych. Uczeniu się dorosłych sprzyja też hybrydowy tryb organizacji zajęć, czyli łączenie zajęć stacjonarnych i prowadzonych online. 

Co można studiować w Gryficach?

Oferta gryfickiej Uczelni to studia I stopnia (licencjackie) oraz studia podyplomowe w zakresie ekonomii i pedagogiki. Nowością są studia licencjackie na specjalnościach: „turystyka i hotelarstwo”, „zasoby ludzkie w organizacji”, „pedagogika zdrowia i dietetyka” oraz „pedagogika zdrowia i opieka senioralna”. W tegorocznej ofercie ZPSB znajdują się również różnorodne specjalistyczne kursy i szkolenia, na których można zarówno zdobyć, jak i podnieść swoje kwalifikacje.

Jak rozpocząć studia w Gryficach?

Aby wziąć udział w tegorocznej rekrutacji i rozpocząć przygodę z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu Wydział w Gryficach, wystarczy wejść na stronę https://www.zpsb.pl/gryfice/ i zapisać się online. Dla tych, którzy zarezerwują miejsce jeszcze w sierpniu mamy w gratisie opłatę wpisową i jedną pełną ratę czesnego.

Zapraszamy do ZPSB Wydział w Gryficach. Studiuj blisko domu!