Jak mówi Starosta Józef Malec, samorządy powiatu kamieńskiego – gmina Dziwnów, Gmina Golczewo, gmina Kamień Pomorski, gmina Międzyzdroje, gmina Świerzno, gmina Wolin dostrzegły potrzebę zacieśniania współpracy w celu zwiększenia efektywności zarządzania i tempa rozwoju obszaru. Dlatego realizowana jest partnerska współpraca w ramach Partnerstwa Powiatu Kamieńskiego (PPK) i opracowywana strategia partnerstwa.

– Serdecznie zapraszamy Państwa do przedstawienia pomysłu na wspólne działania (projekty rozwojowe), które mogą być realizowane przez samorządy powiatu kamieńskiego PPK. Realizacja wspólnych projektów pozwoli na zwiększenie atrakcyjności naszego obszaru, usprawnienie systemu usług publicznych i poprawę jakości życia mieszkańców – informuje Starosta.

Jak dodaje Józef Malec pomysły pozwolą zrozumieć i odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Przekazane propozycje nie są wiążące, mogą jednak w znacznym stopniu zwiększyć świadomość samorządowców, a te z nich, które będą w najlepszym stopniu odpowiadać na zdiagnozowane problemy Partnerstwa mają szanse na realizację.

Starosta prosi poniższego formularza, który będzie aktywny w dniach 01.02.2023 r.-15.02.2023 r.

Link: Zapraszamy do zapoznania się z formularzem | Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim