Szukacie pomysłu na miejsce do prowadzenia sezonowej działalności gospodarczej? Starostwa Józef Malec ogłasza pierwszy ustny nieograniczony przetarg na 9 – letnią dzierżawę nieruchomości Skarbu Państwa. Miesięczny czynsz zaplanowano w kwocie 1600 złotych netto.

Jak czytamy w ogłoszeniu, teren do dzierżawy o kształcie regularnego prostokąta występuje w formie tarasów o spadku w kierunku lądu, położony w pasie technicznym w obrębie Dziwnówek, gm. Dziwnów . Dostęp do nieruchomości występuje od strony ulicy Kamieńskiej. Część terenu ogrodzona z siatki w stalowych ramach, a od strony północnej tymczasową siatką leśną. Teren uzbrojony w podstawowe media (woda, prąd, kanalizacja). Grunt zabudowany dwukondygnacyjnym budynkiem murowanym z lokalem gastronomicznym o powierzchni użytkowej 90,19m2 i zabudowy 51m2 oraz wieżą obserwacyjną (wyłączoną z użytkowania).

Na powierzchnię użytkową obiektu składa się:
– 6 pomieszczeń oraz WC i klatka schodowa na parterze,
– 2 pomieszczenia oraz WC na I piętrze.

Budynek wyposażony w instalację wewnętrzną elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Rok budynku około 1970. Okna – stalowe na piętrze, PCV, drewniane. Dach wielospadowy, płaski, kryty papą. Przetarg odbędzie się 10 maja 2019r. o godzinie 10.00, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim, sala konferencyjna, I piętro, pokój 8B.