Osobowość Roku to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzą Głos Szczeciński. Starosta Kamieński postanowił pogratulować wyróżnionym tytułami. 

W pięciu plebiscytowych kategoriach (Kultura, Nauka, Biznes, Działalność społeczna i charytatywna oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna) głosowanie mieszkańców naszego województwa wyłoniło zdobywców zaszczytnych tytułów Osobowość Roku.

Podczas uroczystej gali w Szczecinie wyróżniono laureatów ww. plebiscytu i tak w kategorii Kultura na szczeblu powiatowym Państwo Emilia i Rafał Kajzler uplasowali się na pierwszym miejscu za organizację warsztatów z łucznictwa oraz udział w Pikniku Rodzinnym w Kamieniu Pomorskim. Ponadto na szczeblu wojewódzkim otrzymali z tego tytułu wyróżnienie.

– Nasz Powiat ma jeszcze jeden powód do dumy – Starosta Kamieński miał przyjemność przekazać statuetkę „Osobowość Roku 2022” pracownikowi Starostwa Pani Ewie Feret, Prezes Stowarzyszenia Wokalistów „Strefa Dźwięku” która podczas głosowania mieszkańców zdobyła I miejsce w Powiecie w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna za niezwykle poruszające występy, artystyczną duszę oraz wrażliwość na drugiego człowieka. Ewa Feret to społecznik o empatycznym podejściu do drugiego człowieka, to dzięki jej działaniu powstała „Strefa Dźwięku” która zaktywizowała muzycznie kilkadziesiąt osób z rożnych grup społecznych – czytamy na stronie Powiatu.

Serdecznie gratulujemy laureatom plebiscytu i życzymy nieustającej pasji towarzyszącej waszym działaniom na rzecz innych.

źródło:
Tekst i fot. 
Powiat Kamieński