Choć miał to być dzień wolny, to bardzo zmęczony, ale nie kryjący radości z decyzji wyborców Stanisław Kuryłło pojawił się dziś w Urzędzie Miejskim. Na miejscu czekała na niego delegacja pracowników, pragnąca pogratulować wyborczego sukcesu.

Jestem bardzo mile zaskoczony. To efekt Państwa pracy, o czym mówię dziś od rana. Nie byłoby tego zwycięstwa gdyby nie Państwa zaangażowanie, dyscyplina, a przede wszystkim jakość, którą na swoich stanowiskach prezentujecie dbając o każdy szczegół. Za te bardzo trudne działania w poprzedniej kadencji i niełatwe w nadchodzącej z całego serca dziękuję! – powiedział Burmistrz Stanisław Kuryłło.

Stanisław Kuryłło pokonał już w pierwszej turze wyborów trzech swoich oponentów. Zdobywając 3785 głosów uzyskał około 64% poparcia.

Chciałbym podziękować za udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Oczywiście dziękuje za wsparcie mojej osoby, jako dowód uznania dla czterech ostatnich lat, które wspólnie z pracownikami oraz Państwem realizowałem. Deklaruję, że jestem gotów na rozmowy o naszej mieście, gminie i jej rozwoju, na który zasługuje – stwierdził Burmistrz Stanisław Kuryłło