Spotkanie z Joanną Brodzik na scenie plenerowej Alei Gwiazd było pierwszym wydarzeniem z cyklu „Spotkania z Audioteką”. Joanna Brodzik -polska aktorka, znana z seriali Graczykowie,  Kasia i TomekMagda M. oraz Dom nad Rozlewiskiem i jego kontynuacjach: Miłość nad rozlewiskiemŻycie nad rozlewiskiemNad rozlewiskiemCisza nad rozlewiskiem i Pensjonat nad rozlewiskiem. Aktorka przeczytała opowieść dla dzieci pt „Prążkowane rajstopy Krysi i inne historie” autorstwa Lidii Iwanowskiej-Szymańskiej. Po spotkaniu odbyła się sesja zdjęciowa i autografowa. 

Audioteka jest renomowanym producentem i dystrybutorem audiobooków współpracującym z rozpoznawalnymi autorami i artystami wykonawcami z całego kraju. W każdy czwartek na scenie plenerowej Alei Gwiazd zagoszczą znane osobistości ze świata kultury. Artyści będą czytać fragmenty utworów literackich, i będą to dobrze opowiedziane historie!

Zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu „Spotkania z Audioteką”! W kolejny czwartek z publicznością spotka się Karolina Gorczyca, aktorka filmowa i telewizyjna, a słuchać będziemy Przygody Alicji w Krainie Czarów Lewisa Carrolla.

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach