Po raz pierwszy zarząd SUTW Kamień Pomorski zorganizował spotkanie integrujące dla członków goleniowskiego, międzyzdrojskiego i nowogardzkiego UTW. W sumie  wszystkich uczestników imprezy pod chmurką było aż 140, a w tym z kamieńskiego UTW oprócz Zarządu,  uniwersytecki zespól Fantazja , który wzbogacił imprezę o  występy wokalne oraz członkowie – wolontariusze, którzy zasłużyli się  największą aktywnością w pracach dla miasta, regionu i dla samego UTW. Przybyli goście zostali  przywitani śpiewem przez Fantazję, a  członkowie tego zespołu prezentowali się okazale przystrojeni w wiosenne ozdoby.

Każdy z uczestników imprezy wg umowy miał posiadać elementy  związane z wiosną, ponieważ jedną z części spotkania był konkurs na najlepsze przebranie z wiązane z tą porą roku. Oprócz konkursu, zaproszeni goście wzięli udział w przygotowanym quizie o wiośnie. Fantazja bawiła wszystkich swoim śpiewem, przybyli goście prezentowali krótkie występy,  a na wszystkich czekały potrawy z grilla przygotowane przez właścicieli pięknego i bardzo ciekawego miejsca, jakim jest agroturystyka „Pod gruszą” we wsi Wilczkowo koło Gryfic.

Reszty dokonał DJ Mateusz, który jak nikt inny potrafi się zawsze wczuć w potrzeby muzyczne konkretnej grupy, tak, że trzeba  było przedłużyć tańce, bo goście nie zamierzali kończyć świetnej imprezy. Na szczęście dla wszystkich członków kamieńskiego UTW, za kilka dni w gościnnej agroturystyce znowu się pojawimy aby z przytupem zakończyć kolejny VII już rok działalności w Kamieniu Pomorskim.

źródło:
SUTW Kamień Pomorski