Szybko minął pierwszy dzień Wolińskich atrakcji na rzecz 27. Finału WOŚP. Dla wszystkich, którzy już wczoraj byli z organizatorami w tym dniu należą się ogromne brawa.

Sportowa sobota dla WOŚP wywołała dużo uśmiechu – nie tylko na twarzach dzieci. Podczas wydarzenia odbyły się pokazy Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin oraz UKS Albatros Sekcji Zapaśniczej Wiking Wolin. Po pokazach odbył się dziecięcy Turniej Sportowy o Kryształowy Puchar Burmistrza Wolin.

Do ostatecznej rywalizacji stanęły cztery drużyny: Karate Kyokushin, Wiking Wolin, UKS Tornado i Kocioł Wyobraźni. Zwyciężyła drużna UKS Tornado, której Puchar wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolinie – Pan Krzysztof Czach.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal z podziękowaniem oraz słodki poczęstunek przygotowany przez naszych sponsorów. Ostatnim punktem programu był maraton zumby. Był to nasz pierwszy maraton – uczestników było niewielu, za to tak naładowanych pozytywną energią, że opanowali prawie całą salę gimnastyczną. Nie zabrakło również słodkich niespodzianek dla odwiedzających nasze sportowe zmagania. Pani Wioleta Mitura ze Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej za wrzutkę do puszki wyczarowywała cukrowe obłoczki. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami i wspierali jednocześnie 27. Finał WOŚP w Wolinie.

Sztab#3315 w Wolinie