Jak Wam mijają wakacje spod znaku inflacji? Leżycie pod palmą na Majorce czy raczej obok dmuchanego basenu na R.O.D.O.S? (Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką). Jeśli chcielibyście dobrze zjeść możecie przyjechać do Międzywodzia do smażalni 2 Rybaków!

– U nas też sytuacje, kiedy przy barze ustawiała się kolejka do złożenia zamówienia, należą raczej do sfery wspomnień. Tym bardziej cieszą Wasze odwiedziny i to, że mimo „ciężkich czasów”, pamiętacie o nas i o naszych rybach. Trzeba mieć nadzieję, że wszystko co złe kiedyś mija i jeszcze będzie wesoło i beztrosko, nawet tym, co mają kredyt – mówi Pani Magdalena.

Codziennie od 12 możecie skosztować przepysznej ryby! W dni powszednie zamykamy około 18, a w weekendy jesteśmy dla Was nawet do 20.

Jeśli zgłodniejecie, to obiecujemy, że bez przyprowadzania żyrantów, możecie się u nas najeść do syta. I jak zawsze będzie to uczta najwyższej jakości: zupa, gulasz, ryby z patelni (w towarzystwie frytek i surówki) i oczywiście nasze popisowe przystawki. Do tego zimne piwko z procentami lub bez, albo „Bolki” dla miłośników smaków PRL-u.