Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego i okolic wkrótce zyskają dostęp do zaawansowanej opieki medycznej dzięki otwieranej niebawem Przychodni Medyk. Wyposażona w nowoczesny sprzęt przychodnia zapewni wysoką jakość usług medycznych, poszerzającą ofertę o nowoczesną diagnostykę obrazową, eliminując tym samym potrzebę długich podróży w celu wykonania specjalistycznych badań.

Tomografia komputerowa na najwyższym poziomie

Jednym z kluczowych elementów Centrum będzie nowoczesna Pracownia Tomografii Komputerowej. Wyposażona w jeden z najnowocześniejszych tomografów w tej części województwa, pracownia umożliwi przeprowadzenie szerokiego zakresu badań, w tym angio TK oraz badań z kontrastem. Dzięki temu pacjenci będą mogli skorzystać z najwyższej jakości diagnostyki bez konieczności odbywania długich podróży.

Zaawansowana radiologia cyfrowa

Centrum będzie również dysponować nowoczesnym cyfrowym aparatem RTG, który pozwala na przeprowadzanie szerokiego spektrum badań radiologicznych. Ta innowacyjna technologia zapewnia wyższą jakość obrazowania przy jednoczesnym zmniejszeniu ekspozycji na promieniowanie.

Pełen zakres badań ultrasonograficznych

Kolejnym ważnym elementem oferty Centrum jest nowo utworzona Pracownia USG, która oferuje pełen zakres badań ultrasonograficznych, w tym USG brzucha, nerek, tarczycy oraz USG pediatryczne. Pracownia wyposażona jest również w urządzenia do wykonywania badania Doppler naczyń górnych i dolnych, zapewniając kompleksową opiekę diagnostyczną dla pacjentów w każdym wieku.

Dostępność i wygoda dla pacjentów

Nowe Centrum Diagnostyczne w Kamieniu Pomorskim jest odpowiedzią na rosnące potrzeby mieszkańców regionu w zakresie zaawansowanej diagnostyki medycznej. Dzięki lokalizacji w samym sercu miasta, pacjenci zyskują łatwy dostęp do szerokiego zakresu badań, co stanowi istotne ułatwienie i poprawę jakości życia wielu osób.

Artykuł Sponsorowany