27 stycznia w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Lipkach Wielkich odbył się Jubileuszowy X Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Santok klubów sportowych. Na turniej zaproszeni zostali Seniorzy Fali Międzyzdroje. Turniej rozegrano w dwóch grupach po 4 drużyny. Fala trafiła w grupie na takie drużyny jak: Drużyna Wójta, Iskra Janczewo, Kasztelania Santok.

Łącznie na Jubileuszowym X Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Gminy Santok wystąpiło 8 drużyn:

1. KS „KASZTELANIA” Santok
2. LKS „POLONIA” Lipki Wielkie
3. LKS „ISKRA” Janczewo
4. KS „DELTA” Stare Polichno
5. LKS „POLONIA” II Lipki Wielkie
6. DRUŻYNA Wójta
7. KS „FALA” Międzyzdroje
8. KS „BUDOWLANI” Murzynowo

Wyniki w grupie:
Fala Międzyzdroje – Kasztelania Santok 3:1
Fala Międzyzdroje – Iskra Janczewo 4:0
Fala Międzyzdroje – Drużyna Wójta 3:2

Ostatecznie w grupie zajęliśmy I Miejsce. W meczu półfinałowym trafiliśmy na drużynę gospodarzy a w ostateczności zwycięzcę turnieju – LKS Polonia Lipki Wielki – mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy turnieju. W meczu o trzecie miejsce Fala Międzyzdroje walczyła z drużyną Kasztelania Santok i ostatecznie zwyciężyliśmy 3:2.

W całym turnieju zajęliśmy więc III Miejsce, wracając do Międzyzdrojów z Pucharem, Piłkami Meczowymi Adidas oraz wyróżnieniami indywidualnymi NAJLEPSZEGO STRZELCA – dwóch zawodników FALI Międzyzdroje miało największą liczbę strzelonych bramek – po 6 goli. Byli to: Grzegorz PIECZKOWSKI oraz Piotr RUTKOWSKI. W tym dniu barwy Fali Międzyzdroje reprezentowali: Jakub FABISIAK, Michał LUDNIEWSKI, Piotr RUTKOWSKI,  Wiktor POTRZEBNY, Sławomir ZŁOTNIK, Marcin RADYS, Grzegorz PIECZKOWSKI.

Trener: Piotr KARASIEWICZ  (w zastępstwie za Jana RĄCZEWSKIEGO)
Kierownik oraz Fotograf: Henryk JABŁOŃSKI
Dziękujemy gospodarzom LKS Polonia Lipki Wielkie oraz Gminie Santok za zaproszenie!!!

Błażej Karasiewicz
Fala Międzyzdroje