To będzie „Rekordowa Majówka w Międzyzdrojach – spotkanie z muzyką, teatrem, sportem i rekordem najdłuższej flagi Polski!” Zapraszamy!

Międzynarodowy Dom Kultury z przyjemnością informuje, że już niedługo odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na polskiej scenie kulturalnej – Rekordowa Majówka w Międzyzdrojach! Jak co roku, dom kultury wraz z partnerami przygotował dla Państwa bogaty program artystyczny i rozrywkowy.

W tym roku na scenie zaprezentują się m.in. tacy artyści jak Sarsa, której muzyka z pewnością porwie do tańca i zabawy. Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Państwa spektakl teatralny Teatru Kameralnego ze Szczecina pt. „Apetyt na czereśnie”, który będzie wciągającą opowieścią o miłości, zdradzie i żądzy władzy. Przed spektaklem odbędzie się wernisaż wystawy obrazów autorstwa Borysa Sevastyanova.

Nie zabraknie również sportowych atrakcji. W ramach majówki odbędzie się rekreacyjny „Bieg po kulturę”, który pozwoli na zwiedzanie Międzyzdrojów w wyjątkowy sposób, trasa będzie przebiegała przez las i malowniczą plażę. Będzie to okazja, aby łączyć przyjemne z pożytecznym i jednocześnie spędzić czas w aktywny sposób. Dla fanów zumbowego ruchu przewidujemy również specjalny Maraton Zumby! Ta szalona impreza odbędzie się w amfiteatrze. W programie maratonu znajdziecie zajęcia z certyfikowanymi instruktorami, którzy poprowadzą sesję tańca i ruchu, a to wszystko przy dźwiękach znanych przebojów i hitów.

Nie możemy zapomnieć również o próbie pobicia rekordu Polski w długości flagi na plaży w Międzyzdrojach. Planujemy ułożenie flagi o długości 2500 metrów, która będzie symbolem naszego kraju oraz dumy z jego historii. To będzie niezapomniane wydarzenie w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, które przyciągnie uwagę nie tylko mieszkańców Międzyzdrojów, ale również turystów z całego kraju. Podczas próby bicia rekordu odbędzie się również harcerski happening.

Majówka to nie tylko koncerty i sportowe atrakcje, ale również wiele innych zajęć. Będzie to wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi na największej polskiej Wyspie Wolin oraz na jednej z najpiękniejszych plaż nad Morzem Bałtyckim.

W imieniu Międzynarodowego Domu Kultury serdecznie zapraszamy do Międzyzdrojów na Majówkę. To będzie wyjątkowy czas, pełen emocji, wrażeń i dobrej zabawy. Czekamy na Państwa z otwartymi ramionami i zapewniamy, że będzie to niezapomniane wydarzenie!

Organizatorzy Majówki w Międzyzdrojach

PROGRAM:

29.04.2023

Godz. 17:00 Sarsa – koncert na majówkę

(Amfiteatr)

Cena biletu: 50 zł

30.04.2023

Godz.09:30 IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów

(Międzynarodowy Dom Kultury)

Zapisy na turniej: http://chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_828/

01.05.2023

Godz. 17:30 Wernisaż Malarstwa Borysa Sevastyanova

(Międzynarodowy Dom Kultury)

Godz. 18:00 „Apetyt na czereśnie” – Spektakl teatralny

(Międzynarodowy Dom Kultury)

Cena biletu: 40 zł

02.05.2023

Godz. 11:00 Święto Flagi RP

– Bicie Rekordu Polski

– Harcerski happening

(Plaża, Promenada)

Zbiórka przy zejściach na plażę A i K

03.05.2023

Godz. 11:00 VI Bieg po Kulturę

(Golden Tulip Międzyzdroje Residence)

Zapisy na bieg: https://elektronicznezapisy.pl/event/8184.html

Godz. 15:00 II Maraton Zumby

(Amfiteatr)

Dla posiadaczy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca wstęp bezpłatny! Bilety do nabycia w Międzynarodowym Domu Kultury.