Szczęścia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Dziś Panowie składają życzenia wszystkim Paniom. O kobietach nie mogli zapomnieć także samorządowcy, którzy od godzin porannych składają życzenia czy to bezpośrednio czy za pośrednictwem portali społecznościowych.

– Wszystkim Paniom z całego serca życzę przede wszystkim zdrowia, poczucia spełnienia, sukcesów zawodowych i codziennej radości życia! Z okazji tego wyjątkowego święta zapraszam również na autorski spektakl p. Olgi Adamskiej ,,My hrabiny nie płaczemy „! W spektaklu- recepta na to jak godzić się z przemijającym czasem, nie rezygnując z siebie i swoich pragnień oraz – jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do… mężczyzn (tego również wszystkim Paniom życzę) Ps: spektakl dziś, o godzinie 18:00 w naszym MDK. Z Kartą Mieszańca wejście bezpłatne:) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia. Jeszcze raz wszystkiego najpiękniejszego -napisał Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

– Mieszkanki Gminy Świerzno, to najsilniejsze, najwspanialsze kobiety jakie znam. W Dniu Waszego Święta życzę Wam dużo zdrowia, miłości, radości i samych szczęśliwych chwil, abyście z wiarą i nadzieją patrzyły w przyszłość – powiedział Wójt Radosław Drozdowicz.

Drogie Panie. W tym wyjątkowym dniu pragnę złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, które jest wartością nieocenioną, szczęścia, miłości i radości na każdy kolejny dzień! Są Panie sercami rodzin, społeczności lokalnej każdego miasta i my mężczyźni mamy obowiązek, troszczyć się i dbać o Wasze dobro. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co każdego dnia wnosicie do naszego życia, otaczając Was ogromnym uczuciem miłości i przyjaźni. Drogie Panie – Niech każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego oraz spełniają się Wasze marzenia, pragnienia i aspiracje. A szczęście i zdrowie niech zawsze dopisują Wam, czyniąc także nasze życie piękniejszym i bogatszym. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego – napisał Burmistrz Stanisław Kuryłło.

– Wszystkim Paniom wspólnie z męskim gronem Urzędu Miejskiego w Wolinie składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, optymizmu, siły i mocy w realizacji postanowień tych dużych i małych, tych najważniejszych i mniej ważnych, tych rodzinnych i zawodowych, tych wzniosłych i powszednich. Życzymy, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy, pełen miłych niespodzianek, romantycznych, ciepłych słów, komplementów i naręczy wielobarwnych kwiatów – napisała Burmistrz Ewa Grzybowska

– „W kobietach dobroć i miłość mieszka” – William Szekspie. Szanowne Panie, z okazji Dnia Kobiet składamy Paniom najserdeczniejsze życzenia – czytamy na stronie UM w Golczewie.