Rozpoczęła się przebudowa kolejnych ulic w Kamieniu Pomorskim. Ulice Okrzei, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Mickiewicza i Obrońców Warszawy wraz z infrastrukturą techniczną zmienią swoje oblicze. 

Nie zwalniamy tempa! Zgodnie z obietnicą, rozpoczynamy modernizację kolejnych ważnych dla Mieszkańców ulic! Działania to kontynuacja tego, co zapoczątkowaliśmy 4 lata temu. Mam świadomość, że szczególnie ulica Obrońców Warszawy, ale także Okrzei, Żwirki i Wigury oraz Mickiewicza, to element dawnej historii Kamienia Pomorskiego, co dla wykonawcy, jak i nadzoru, będzie nie lada wyzwaniem. Proszę wszystkich o wyrozumiałość i cierpliwość. Za wszystkie kolizje i niedogodności, które wystąpią w czasie prac, już dziś przepraszam. Wierzę, że kolejna realizowana przez nas inwestycja zmieni oblicze Kamienia Pomorskiego, a przede wszystkim spełni Państwa oczekiwania i pozwoli w przyszłości w sposób bezpieczny i przyjazny korzystać z tych miejscmówi Burmistrz Kamienia Pomorskiego.

Warta 5,2 mln złotych inwestycja otrzymała 98% dofinansowanie zewnętrzne. Remont będzie kompleksowy. Obejmie on bowiem wymianę całej infrastruktury wodno – kanalizacyjnej, nowe miejsca postojowe, nowe oświetlenie czy zieleń oraz małą infrastrukturę.