Zima to tradycyjnie czas prezentów. Nie wszystkie z nich to skarpetki od babci i dezodoranty dla ojca. Niektóre prezenty są dużo bardziej intymne, wręczane sobie przez małżonków czy partnerów i w zasadzie lepiej ich nie rozpakowywać przy rodzinnym stole, a w zaciszu sypialni. Czy i u was w tym roku pojawią się tzw. gadżety, które dla niejednej pary stanowiły źródło wielkiej przyjemności, ale także inspiracji?

Zakupy w sklepie dla dorosłych

Akcesoria intymne stały się coraz częstszymi gośćmi w naszych domach. Służą swoją pomocą singlom, osobom w związkach, ale nie w pełni usatysfakcjonowanych jakością doznań czy też parom. W każdym przypadku ich używanie jest równie normalne i naturalne, a fakt, że odwiedza się sklep erotyczny, nie powinien już nikogo szokować – chociaż też niekoniecznie stanowi to temat do rozmów z osobami spoza najbliższego kręgu. Trzeba przyznać, że takie zakupy pozwalają wnieść wiele ciekawych przeżyć do „normalnego” życia erotycznego. Bardzo udanie mogą zastąpić partnera czy partnerkę, przynajmniej jeśli chodzi o fizyczną część doznań. Równie dobrze mogą też zwiększyć satysfakcją obojga – i z taką właśnie myślą wiele par robi sobie pikantny prezencik. Jak bardzo „gorący”? Cóż, to zależy tylko od waszych preferencji, od tego, jak dobrze się znacie, ile wiecie o swoich fantazjach i pragnieniach. Zresztą, akurat jeśli chodzi o ten rodzaj prezentów, to wielokrotnie można spotkać się z sugestią, by niekoniecznie były one niespodziankami. Czasem lepiej ustalić pewne rzeczy, zamiast rzucać się od razu na głęboką wodę. Co w tym roku będzie popularne wśród par odwiedzających sklep erotyczny Szczecin, czy dowolne inne miasto albo też sklep wysyłkowy?

Najpopularniejsze prezenty z pieprzykiem

Bardzo bezpiecznym prezentem jest zwykle bielizna, którą mężczyźni obdarowują swoje partnerki. Trzeba przy tym jednak konieczne pamiętać, by dokładnie sprawdzić rozmiar. Jeśli sprawiona w prezencie bielizna będzie za mała, to tylko nie będzie pasować. Jeśli za duża… może wywołać bardzo nerwową reakcję obdarowanej. Sugestie, prawdziwe czy wyimaginowane, na temat rozmiarów są bardzo nie na miejscu. Zresztą działa to w obie strony, bo reakcja mężczyzny, gdyby w prezencie dostał pompkę mającą powiększyć to i owo (https://www.najlepszewibratory.pl/ranking-pompek-do-penisa-jak-wybrac-najlepsza/) również byłaby niezbyt entuzjastyczna.

Wśród popularnych prezentów na pewno pojawią się przeróżnego rodzaju urządzenia stymulujące miejsca intymne. Jest ich tak wiele i w tak różnych rozmiarach, że ciężko nawet polecić jakiś w ciemno. Wibratory i masażery najlepiej obejrzeć we dwójkę, porozmawiać o ich możliwościach w kontekście swoich potrzeb, ciekawości czy fantazji.

Skoro o fantazjach mowa, to jednym z częstszych „gorących” prezentów zawsze są przeróżne stroje i przebrania. Niezależnie czy będzie to gwiazdka, walentynki czy urodziny, to zmysłowe kostiumy zawsze są mile widziane. Trzeba przyznać przy tym, że najmilej przez mężczyzn… Stroje uległych i wykonujących wszelkie polecenia pokojówek i sekretarek idą jednak w parze z dominującymi policjantkami i władczymi szefowymi. To prosty sposób, by w ciągu dosłownie paru minut odmienić swój wizerunek, ale także relację, która was łączy na co dzień. Od święta, dzięki prezentowi, można odwrócić role o 180 stopni albo odegrać rzeczy, na które w normalnym życiu nie ma szans.

Artykuł Sponsorowany