Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie.
Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.viennahouse.com

W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem!
W związku z ponownym otwarciem hoteli poszukujemy dodatkowych osób, do wsparcia naszego obecnego zespołu:

RECEPCJONISTA (k/m)

Miejsce pracy: Międzyzdroje
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Od kandydatów oczekujemy:
– dobrej znajomości języka niemieckiego oraz angielskiego,
– zaangażowania w wykonywane obowiązki,
– dobrej organizacji pracy własnej,
– wysokiej kultury osobistej,
– doświadczenia na podobnym stanowisku lub
związanym z obsługą klienta.

Zatrudnionym kandydatom oferujemy:
– pracę w otwartej recepcji zapewniającej bezpośredni kontakt z gościem
– dostosowanie grafiku (pracujemy w systemie trzyzmianowym)
– dofinansowanie do dojazdów jeśli mieszkasz w okolicy
– zorganizowanie noclegu jeśli jesteś z daleka
– szkolenia z obsługi gości
– udział w ubezpieczeniu grupowym
– dofinansowanie do urlopu
– pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki, imprezy integracyjne, dofinansowanie dla dzieci pracowników na podręczniki oraz wakacje)
– bony na urodziny
– stawka pracownicza na korzystanie z hoteli sieci Vienna House
– obiady pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 799 061 862

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją jest [Amber Baltic Sp. z o.o. Promenada Gwiazd 1 72-500 Międzyzdroje KRS 0000202541]. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a (zgoda) i lit. b (czynności przed zawarciem umowy) RODO. Jeżeli wyrażona zostanie zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, to w tym zakresie dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą danych osobowych będą spółki z grupy Vienna House International. Dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji oraz 1 rok po jej zakończeniu. Jeżeli wyrażona zostanie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów innych rekrutacji, dane będą przechowywane do czasu ich zakończenia. Administrator informuje o prawie dostępu do danych, prawie do sprostowania danych, prawie do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawie do usunięcia danych osobowych, prawie do wniesienia skargi do UODO.

Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć tutaj https://www.viennahouse.com/pl/ochrona-danych/aplikacja.html