Mamy do rozdania 20 żywych choinek od Cetrum Ogrornicze Raj Ewy. Piękne, pachnące świerki trafią do czytelników kamienskie.info, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie. Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu? Wystarczy 👍 polubić ten post, 👍 polub profil kamienskie.info (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście), a w komentarzu do tego posta napisać jakiej wielkości ma być choinka. Jeżeli drzewko ma być nie dla Ciebie, oznacz znajomego, któremu chcesz zrobić prezent. Wyniki losowania podamy w niedzielę (19.12.)

Choinka świąteczna to nieodłączny element bożonarodzeniowej tradycji. O ile z niektórych tradycyjnych świątecznych potraw czy obrządków można zrezygnować, o tyle choinki pominąć po prostu nie sposób. Wybór między żywą choinką a sztuczną nie jest łatwy – każda z tych opcji ma swoje mocne i słabe strony.

Jeśli chcielibyście dostać żywą choinkę mamy dla Was konkurs! Dzięki Centrum Ogrodnicze Raj Ewy możecie wygrać jedną z dwudziestu choinek! Co należy zrobić? Wystarczy 👍 polubić powyższy post, 👍 profil kamienskie.info (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście), a w komentarzu do tego posta napisać jakiej wielkości ma być choinka. Jeżeli drzewko ma być nie dla Ciebie, oznacz znajomego, któremu chcesz zrobić prezent. Wyniki losowania podamy w niedzielę (19.12.)