Według najnowszej prognozy pogody, w najbliższych dniach przyjdzie kolejne uderzenie zimy. Temperatury spadną poniżej zera, momentami nawet do minus 15 stopni Celsjusza.

Według najnowszej prognozy w poniedziałek pogoda chwilowo się poprawi, a termometry pokażą nawet do 10 stopni Celsjusza na plusie. Cieplejszej aurze na zachodzie i południu Polski będą jednak towarzyszyły intensywne opady deszczu.

Następnego dnia, we wtorek 21 listopada, ponownie się ochłodzi. Opady deszczu przerodzą się w opady śniegu, które dotkną szczególnie osób mieszkających na wschodzie kraju.

Jak donosi serwis Twoja Pogoda, w środę temperatura spadnie jeszcze niżej. Do Polski dotrze arktyczne powietrze, które sprawi, że aura stanie się prawdziwie zimowa. Słupki termometrów przez cały dzień będą utrzymywały się poniżej zera. Tego dnia będzie zimno, lecz słonecznie i bez opadów. Rano w większości kraju termometry będą pokazywać mniej niż minus 5 stopni Celsjusza, na wschodzie temperatura może spaść nawet poniżej minus 10 stopni.

Najchłodniej będzie jednak w nocy ze środy na czwartek. Druga część tygodnia będzie z kolei obfitować w opady, na przemian deszczu i śniegu oraz duże wahania temperatury wokół granicy zera stopni. W związku z tym w wielu miejscach kraju mogą wystąpić oblodzenia. Dodatkowo w czwartek przez Polskę przejdzie wichura.