Jeżeli Twoja umowa na abonament zbliża się do końca, rozważ pozostanie u obecnego operatora. Wbrew powszechnej opinii nie tylko nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę czy dodatkowe bonusy – czekają one także na stałych abonentów. Tak jest w Orange, gdzie możesz otrzymać 1 mies. abonamentu za 0 zł, więcej GB i nie tylko! Sprawdź, dlaczego jeszcze warto przedłużać abonament.

Przedłużenie umowy w Orange – czy to się opłaca?

Jeśli Twoja umowa na abonament wkrótce wygaśnie, zapewne zastanawiasz się, czy warto ją przedłużyć, czy też zmienić operatora. Postaramy się, pomóc Ci podjąć decyzję. Na początek ważna informacja – Orange docenia lojalnych klientów i przygotował dla nich atrakcyjne bonusy. Dodatkowo przedłużenie umowy w Orange jest bardzo szybkie i nieskomplikowane, można to zrobić online, nie wychodząc z domu.

Przedłużając umowę w Orange, możesz wybrać jeden z trzech planów, w każdym z nich są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz w roamingu w UE:

  • Plan S – z 30 GB internetu
  • Plan M – z 140 GB przez 12 mies., potem 70 GB internetu
  • Plan L – z 300 GB przez 12 mies., potem 150 GB internetu

Bonusy dla przedłużających umowę w Orange

Przy okazji przedłużenia umowy, możesz wymienić smartfon na nowy z ratami 0% i dobrać do niego usługi dodatkowe lub akcesoria (telefony w Orange dla przedłużających umowę oraz szczegóły oferty sprawdzisz tutaj: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy). Jeśli wolisz, możesz oczywiście również zdecydować się na opcję bez urządzenia.

Jakie jeszcze bonusy czekają na Ciebie, gdy zdecydujesz się pozostać abonentem Orange?

  • za zakup online otrzymasz 1 mies. abonamentu za 0 zł,
  • we wszystkich nowych planach masz możliwość korzystania z sieci 5G,
  • bezpłatnie dostajesz też CyberOchronę, czyli dostęp do usługi blokującej zagrożenia internetowe, chroniącej na przykład przed kradzieżą loginów i haseł,

jeśli potrzebujesz więcej numerów, na każdy kolejny abonament otrzymasz rabat 20 zł/mies. za łączenie usług w Orange

Jak przedłużyć umowę na abonament w Orange?

Decyzja już podjęta i chcesz dalej korzystać z abonamentu? Świetnie! Podpowiemy, co musisz teraz zrobić. Przeważnie umowę na abonament w Orange można przedłużyć już 120 dni przed jej końcem. Szczegóły sprawdź jednak, korzystając ze swojego konta Mój Orange lub kontaktując się z infolinią. Następnie wybierz swój plan. Pamiętaj, że możesz zdecydować się na ofertę ze smartfonem lub bez telefonu.

Umowę w Orange przedłużysz na kilka sposobów:

  • w aplikacji Mój Orange,
  • na stronie internetowej orange.pl,
  • na infolinii – zamów bezpłatną rozmowę z konsultantem na stronie www.orange.pl,
  • w dowolnym salonie Orange.

Artykułu sponsorowany