Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ulice Pocztowa, Plac Wolności oraz Jagiełły jako pierwsze zostaną skierowane do remontu w ramach modernizacji którą przeprowadzi kamieński samorząd.

Przebudowa i rozbudowa ulic z przebudową infrastruktury technicznej – Kamień Pomorski, realizowana w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład. Dzięki rządowemu wsparciu, zmodernizowane mają zostać ulice Wysockiego, Kościuszki, Plac Wolności, Jagiełły oraz Pocztowa.

– Będzie to kompleksowa modernizacja związana z wymianą sieci sanitarnych, wodociągowych, elektroenergetycznych, zmiany nawierzchni, architektury zieleni stąd taki termin realizacji. O terminach, postępie prac i kolizjach w ruchu będziemy Państwa informować na bieżąco. Za wszelkie niedogodności już dziś przepraszam – mówił Burmistrz Stanisław Kuryłło.

Jak udało się nam dowiedzieć prace rozpoczną sie od ulic Jagiełły, Plac Wolności oraz Pocztowej i to z nich jako pierwszych już w listopadzie zniknie asfalt. W zależności od pogody oraz tempa prac, najprawdopodobniej od marca rozpocznie się remont ulic Kościuszki oraz Wysockiego.