Już wkrótce startuje 16. edycja wakacyjnej trasy telewizji TVN, odwiedzającej najpiękniejsze polskie kurorty! W tym roku będziemy się można spotkać z przedstawicielami sieci Discovery w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie, Dźwirzynie, Olsztynie, Gdańsku Stogach i Krynicy Morskiej.

Na plażowiczów czekają letnie aktywności oraz mnóstwo pozytywnej energii. W strefie sportów wodnych każdy będzie mógł spróbować swoich sił na deskach SUP i wziąć udział w regatach kajakowych. Miłośnicy sportów plażowych będą mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, boiska do siatkówki oraz beach tenisa.

Dla osób ceniących muzyczne rozrywki przygotowano energetyczną zumbę, a dla tych, którzy wolą relaks – stretching i jogę. Nie zapomniano także o najmłodszych. Dla dzieci przewidziana jest specjalna strefa z animatorami, w której będą gry, zabawy, zjeżdżalnie i trampolina. Dla uczestników w każdym wieku konkursy z nagrodami, a także wiele innych atrakcji przygotowanych przez Sponsorów i Partnerów.

W piątki i soboty na fanów dobrego kina czekają seanse w „Kinie Plenerowym Pepsi”. Podczas tegorocznej trasy zapraszamy na filmy takie jak: „Barbie”, „Wonka”, „Aquaman i Zaginione Królestwo”, „Flash”, „The Batman”, „Joker”, „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” oraz „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”

Międzyzdroje: 12-14 lipca 2024 – plaża od ul. Cichej Dziwnów: 19-21 lipca 2024 – plaża między ul. Reymonta i ul. Kochanowskiego

Godziny otwarcia plażowego miasteczka: 9:00 – 17:00