Opis oferty pracy:
Hotel **** Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik Działu Rezerwacji i sprzedaży

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– atrakcyjny system szkoleń
– udział w tworzeniu oferty hotelowej
– poza wynagrodzeniem zasadniczym atrakcyjną premię sprzedażową

Obowiązki:
– profesjonalna obsługa klienta – przedstawianie najkorzystniejszych ofert w oparciu o zdefiniowane potrzeby
– pełna obsługa procesu rezerwacji (sprzedaż usług hotelowych z uwzględnieniem optymalnego zapełnienia dostępności, obsługa systemów rezerwacyjnych)
– ścisła współpraca ze wszystkimi działami w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Gościa oraz bieżące rozwiązywanie problemów

Wymagania wobec kandydatów:
– komunikatywność
– umiejętność pracy w zespole
– samodzielność i dobra organizacja pracy
– znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
– sumienność
– wysoka kultura osobista
– sprawność obsługi sprzętów biurowych oraz komputera

Pożądane:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
– znajomość programów rezerwacyjnych
– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

CV prosimy przesyłać na email: rezerwacja@hotel-aurora.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”