OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Kamień Pomorski/Świnoujście/Gryfice/Trzebiatów
Numer referencyjny: SK/PH/ZACH/05/2018

Opis stanowiska:
– Aktywna sprzedaż produktów w kanale HoReCa,
– Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia,
– Realizacja założonego planu sprzedaży,
– Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych,
– Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów,
– Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
– Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze.

Wymagania:
– Umiejętności negocjacyjne,
– Nastawienie na cel,
– Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż,
– Dobra organizacja pracy i systematyczność,
– Czynne prawo jazdy kat. B,
– Znajomość rynku lokalnego,
– Mile w widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG lub w gastronomii kanał HoReCa.

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
– Bazę klientów,
– Pracę od zaraz do 31/08/2018,
– Niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon,
– Wynagrodzenie stałe + premie,
– Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail  gdynia@ottoworkforce.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila: nr ref. SK/SORT/KOW/03/2018 bądź kontakt telefoniczny na numer: 58 661 31 38 .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.