Asp. szt. Ireneusz Krakowski, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim po 27 latach służby odchodzi na emeryturę. Podczas uroczystego spotkania pożegnany został przez Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Leszka Nowaka, funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych komendy.

Dzisiaj (12 lipca 2018 r.), z nieukrywanym żalem, Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim wraz z funkcjonariuszami i pracownikami cywilnymi pożegnali odchodzącego na emeryturę asp. szt. Ireneusza Krakowskiego. Podczas uroczystego spotkania nie zabrakło również gości: Naczelników Wydziałów Prewencji i Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu oraz Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, a także policjantów w stanie spoczynku, Panów: Krzysztofa Sito i Dariusza Mądreckiego.

Mł. insp. Leszek Nowak, w bardzo serdecznych i osobistych słowach podziękował asp. szt. Krakowskiemu za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia długoletniej służby. Jednocześnie życzył świeżo upieczonemu emerytowi zdrowia i pomyślności w realizacji planów osobistych. Wyraził także nadzieję, że pomimo wielu nowych obowiązków, asp. szt. Krakowski nie zapomni o swoich kolegach i koleżankach z kamieńskiej komendy.

Policjanci i pracownicy cywilni dziękują Panu Naczelnikowi za współpracę. Z okazji pożegnania składamy wyrazy uznania za zaangażowanie, wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu obowiązków oraz pokonywaniu wszelkich trudów. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

sierż. Aleksandra Berenda